DB KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DB Kimya, yüzey işlem kimyasalları ve boya sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket, otomotiv, mimari uygulamalar, beyaz eşya ve içecek kutuları dâhil olmak üzere geniş bir sanayi yelpazesinde kimyasal çözümlerin geliştirilmesi, imalatı ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Toz boya, endüstriyel sıvı boyalar, otomotiv son kat boyaları, su bazlı temizleyiciler, multi-metal ön işleme ürünleri, boya sökücüler ve boyama ekipmanları konusunda uzmandır. Amacımız, mümkün olduğunca, yenilenebilir kaynaklardan elde edilen doğal kökenli kimyasalların kullanılmasıyla, geleneksel teknolojilere kıyasla daha güvenli, çevreci ve ekonomik ürünler sunmaktır.

Silverzone

Nano Teknoloji Laboratuvarlında geliştirilmiş, Avrupa Birliği Standartlarında, çok özel formüllü, patentli nano gümü solüsyonu Silverzone uzun sureli ve çok etkili dezenfeksiyon için üretilmektedir.

Coatmaster

Kaplama kalınlığının temassız ölçümü için çözüm. Tekrar işlemeyi ve redleri önleyin. Sürecin erken aşamalarında sapmaları tespit edip düzeltin. Malzeme tasarrufu ve kalite.

Magpaint

Magpaint ‘in sonsuz imkânlarını okulda, işte, evde, alışveriş merkezlerinde keşfedin. Sadece yüzeylere uygulayın, kullandığınız yüzeyleri yeni amaçlar için kullanmaktan çekinmeyin.

Yüzey İşlem

Doğa dostu, maliyet ve enerji tasarrufu sunan son teknoloji yüzey işlem kimyasallarını müşterilerimize sunuyoruz.

Toz Boya

15 yılı aşkın toz boya deneyimi ile müşterilerimize bu endüstride her zaman elde edebilecekleri en iyi çözümü sunuyoruz.

Yaş Boya

Müşterilerimize genel sanayi boyaları ve otomotiv boyaları konusunda her zaman elde edebilecekleri eksiksiz çözümler sunuyoruz.

2019 Boya Fuarı