Silverzone Konsantre Antimikrobiyal Dezenfektan 5000 ml

Call for Price

SİLVERZONE DEZENFEKTAN 5000 ML

Hijyenin daha önce hiç olmadığı kadar önem kazandığı ve can güvenliği için mecburiyet haline geldiği günümüzde Silverzone, mucize bir çözüm sunuyor:
GÜMÜŞÜN MUCİZESİ İLE TÜM YÜZEYLERDE MİKROPLARA VE BİLİNEN TÜM MİKROORGANİZMALARA KARŞI BENZERSİZ ETKİ!

Silverzone Biyosidal Anti-Mikrobiyal Solüsyon uygun oranlarda seyreltilerek kullanılan T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı çok güçlü bir dezenfektandır. Tüm yüzeylerde (Plastik, Metal, Beton, Doğaltaş, Cam, Tekstil, Mobilya, Ahşap, Ekipman, Taşıt, Bahçe, Park vb.) çok hızlı ve uzun süre etkili dezenfeksiyon sağlar.

SULANDIRMADAN KULLANMAYINIZ.

Description

SİLVERZONE DEZENFEKTAN

Nano Teknoloji Laboratuvarlında geliştirilmiş, Avrupa Birliği Standartlarında, çok özel formüllü, patentli nano gümüş solüsyonu Silverzone.

Biyosidal Anti-Mikrobiyal Solüsyon

Silverzone Biyosidal Anti-Mikrobiyal Solüsyon uygun oranlarda seyreltilerek kullanılan T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı çok güçlü bir dezenfektandır. Tüm yüzeylerde (Plastik, Metal, Beton, Doğaltaş, Cam, Tekstil, Mobilya, Ahşap, Ekipman, Taşıt, Bahçe, Park vb.) çok hızlı ve uzun süre etkili dezenfeksiyon sağlar.

Etkinlik Mekanizması

Silverzone’da aktif içerik olarak kullanılan Hidrojen Peroksit, çevre ile dost, bilinen neredeyse tüm mikroorganizmalara karşı çok hızlı ve etkili bir imha edicidir. Bununla birlikte yüksek teknoloji bir üretim prosedürü ile stabilize edilmiş 5-10 nanometre boyuttaki gümüş iyonları ile güçlendirilmiştir. Uygulama yapılan yüzeylerde gümüş
kalıntısı gözle görülmez ve toksik değildir, yine de bu yüzeylerde yenilenen kontaminasyonun etkin bir şekilde önüne geçer. Nano gümüş RNA ve DNA’yı hedef alır,böylelikle bakteri ve virüslerin mutasyona uğraması durumunda bile etkili olur. Nano boyutun küçüklüğü yüzeyde boşluk bırakmadan kaplamayı sağlar, yüzeye
yaklaşan tüm bakteri ve virüsleri elektriksel çekimle kendine çekip, parçalar. Uygulama sırasında Hidrojen Peroksitten ayrılan elemental Oksijen (O2), doğrudan mikroorganizmaların hücre duvarına saldırırarak bir kimyasal reaksiyon başlatır ve bu reaksiyon mikroorganizmaların hücre duvarının bozunması ve imhası ile sonuçlanır. Bunun yanında, içeriğindeki aktif gümüş iyonları sayesinde uygulamadan sonra da yüzeylerde bakteri ve virüs barındırmaz. (Yüzeyin kirlilik durumuna, yüzey üzerindeki fiziksel aktiviteye, ortamdaki canlı organizma tipi ve yoğunluğuna, yüzeyin şekil, boyut ve pürüzlülüğü gibi karakteristik özelliklerini bağlı olarak 30 güne kadar koruma sağlar.)

SilverZone’un gümüş içerikli formülü Covid-19 virüsüne karşı %99,9 etkili!​

Uluslararası bağımsız belgelendirme ve denetim sağlayan A.B.D merkezli NAC (National Accreditation Center) akreditasyonuna sahip Medicert laboratuvarlarında gerçekleştirilen testler sonucunda SilverZone ürünlerinin Covid-19 virüsüne karşı %99,9 oranında etkili olduğu kanıtlandı.

Siz de evinizdeki, iş yerinizdeki ve ortak kullanım alanlarındaki yüzeyleri SilverZone ile dezenfekte edin, Covid-19 virüsüne karşı maksimum koruma sağlayın.

 

Silverzone Dezenfektan Hazırlanışı ve Kullanımı:

• SilverZone’u kullanmadan önce belirtildiği şekilde seyreltin.
• Uygulanacak yüzeyi uygun bir temizleme maddesi ile temizleyin.
• Sprey cihazının tankını gerekli miktarda SilverZone ile doldurun.
• Bu sprey cihazı veya bez ile dezenfekte edilecek yüzeye uygulayın.
• Sprey cihazı ile uygulama yaparken; ince taneli püskürtmeyi seçin ve yüzeyler aralıksız bir şekilde ıslak olacak şekilde, dezenfekte edilecek yüzeylere püskürtün.
• Uygulama sonrasında tüm organizmaların yok olması için en az bir saat kurumaya bırakın; durulama* gerektirmez.
(*) Dezenfektan uygulamaları ile ilgili ulusal/yerel düzenlemelere harfiyen uyulmalıdır.
(**) Mat alüminyum, ankastre, krom, duşakabin profili gibi hassas yüzeylerde küçük bir alanda denenip, işleme öyle devam edilmelidir.

Kirli yüzeyler; 1 Birim SilverZone / 10 Birim Su Temiz yüzeyler; 1 Birim SilverZone / 20 Birim Su

SULANDIRMADAN KULLANMAYINIZ.

Additional information

Uygulama Alanları

, , , ,

Etkinlik Alanı

, , ,

Aktif Bileşenler

,

Ambalaj

Güvenlik Önlemleri

Raf Ömrü

Sembol