Ana Sayfa

DB Kimya San. Ve Tic. A.Ş., yüzey işlem kimyasalları ve boya sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket, otomotiv, mimari uygulamalar, beyaz eşya ve içecek kutuları dahil olmak üzere geniş bir sanayi yelpazesinde kimyasal çözümlerin geliştirilmesi, imalatı ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Toz boya, endüstriyel sıvı boyalar, otomotiv son kat boyaları, su bazlı temizleyiciler, multi-metal ön işleme ürünleri, boya sökücüler ve boyama ekipmanları konusunda uzmandır.

Amacımız, mümkün olduğunca, yenilenebilir kaynaklardan elde edilen doğal kökenli kimyasalların kullanılmasıyla, geleneksel teknolojilere kıyasla daha güvenli ,çevreci ve ekonomik ürünler sunmaktır.

YÜZEY İŞLEM

Doğa dostu, maliyet ve enerji tasarrufu sunan son teknoloji yüzey işlem kimyasallarını müşterilerimize sunuyoruz.

TOZ BOYA

15 yılı aşkın toz boya deneyimi ile ; müşterilerimize bu endüstride her zaman elde edebilecekleri en iyi çözümü sunuyoruz.

SIVI BOYA

Genel sanayi boyaları ve otomotiv boyaları konusunda eksiksiz çözümler sunuyoruz.

BOYAMA HATLARI VE EKİPMANLARI

Yüksek deneyim ve global referanslarımız ile müşterilerimize projeleri için en iyi çözümü sunuyoruz. Komple toz boya hatları, sıvı boya hatları, ön işlem hatları üretmekteyiz.

PROJE DANIŞMANLIĞI

15 yıldan fazla boya endüstrisinde edindiğimiz tecrübeyle, müşterilerimizi ihtiyaçlarınıza göre bilgilendirir ve boyama proseslerinin her aşamasında danışmanlık veririz . Şirketimiz anahtar teslim boya fabrikası inşaatı ve her türlü satış ve pazarlama danışmanlığı verebilmektedir.

MAGPAINT 

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız…

COATMASTER

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız…