Ana Sayfa

DB Kimya San. Ve Tic. A.Ş., yüzey işlem kimyasalları ve boya sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket, otomotiv, mimari uygulamalar, beyaz eşya ve içecek kutuları dahil olmak üzere geniş bir sanayi yelpazesinde kimyasal çözümlerin geliştirilmesi, imalatı ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Toz boya, endüstriyel sıvı boyalar, otomotiv son kat boyaları, su bazlı temizleyiciler, multi-metal ön işleme ürünleri, boya sökücüler ve boyama ekipmanları konusunda uzmandır.

Amacımız, mümkün olduğunca, yenilenebilir kaynaklardan elde edilen doğal kökenli kimyasalların kullanılmasıyla, geleneksel teknolojilere kıyasla daha güvenli ,çevreci ve ekonomik ürünler sunmaktır.

YÜZEY İŞLEM

Doğa dostu, maliyet ve enerji tasarrufu sunan son teknoloji yüzey işlem kimyasallarını müşterilerimize sunuyoruz.

TOZ BOYA

15 yılı aşkın toz boya deneyimi ile ; müşterilerimize bu endüstride her zaman elde edebilecekleri en iyi çözümü sunuyoruz.

SIVI BOYA

Genel sanayi boyaları ve otomotiv boyaları konusunda eksiksiz çözümler sunuyoruz.

BOYAMA HATLARI VE EKİPMANLARI

Yüksek deneyim ve global referanslarımız ile müşterilerimize projeleri için en iyi çözümü sunuyoruz. Komple toz boya hatları, sıvı boya hatları, ön işlem hatları üretmekteyiz.

PROJE DANIŞMANLIĞI

15 yıldan fazla boya endüstrisinde edindiğimiz tecrübeyle, müşterilerimizi ihtiyaçlarınıza göre bilgilendirir ve boyama proseslerinin her aşamasında danışmanlık veririz . Şirketimiz anahtar teslim boya fabrikası inşaatı ve her türlü satış ve pazarlama danışmanlığı verebilmektedir.

MAGPAINT 

COATMASTER

Hakkımızda

DB Kimya Şirketi, 15 yıllık boya endüstrisi deneyimi ve uzmanlığından sonra kurulmuş, yüzey işlem kimyasalları, boyalar ve uygulama ekipmanları alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. Müşterilerine boyama hatları, kaplamalar ve yüzey işlemi için özelleştirilmiş teknolojik ve çevreci sistem ve ürün çözümleri sunmaktadır. Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizle ve çözüm ortaklarımızla sürdürülebilir ilişkiler kurmayı hedeflemekteyiz.

Firma merkezimiz İzmir’dedir ve Kimyasallar ürün grubumuz, İngiltere’deki Natech tesislerinde tasarlanıp üretilmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini global boyutta en üst düzeyde karşılamak amacı ile sektörümüzdeki en yeni teknolojileri onlara sunarak, kaplama teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Tüm boya ve kaplama sistemleri kullanıcıları için teknik bilgisi ve ürün grupları ile tercih edilen bir firma olmaktır.

HEDEFİMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak onlara yenilikçi ve çevreci çözümleri en uygun koşullar ile sunmaktır.

Referanslarımız

İletişim

ADRES

Çınarlı Mahallesi, Mistral Ofis Kule, Ankara Cd. No:15/065 35170 Konak/İzmir Turkiye

TELEFON

Telefon/Fax: +90 232 504 0703

GSM: +90 533 656 7884

E-POSTA

info@dbkimya.com.tr

cagri.dogancay@dbkimya.com.tr